Recenzie našich produktov

Mário Mrkvík
kaprárina, feeder
"Všetky výrobky AD Baits ma spočiatku prekvapili svojou arómou."

Všetky výrobky AD Baits ma spočiatku prekvapili svojou arómou. Napríklad rohlikáče voňali aj po niekoľkohodinovom "kúpeli" a všimol som si ako správne pracovali. Tvrdé jadro a mäkký postupne rozpadajúci sa obal. Veľa záberov som zaznamenal práve po dlhšom čakaní kedy rohlikáč naplno pracoval. Ďalší výrobok ktorý som skúšal boli aromatizované kukuričky. Podľa mňa úplne vhodné na feeder alebo aj do kŕmnej zmesy v ktorej budú krásne voňať a tak isto budú tvoriť hrubú zložku v kŕmení. Ako plus hodnotím že sa vyrábajú v rôznych farebných variáciách, a tým môžem obohatiť/vytuningovať zmes keď sa chcem odlíšiť od ostatných rybárov.

Filip Pilát
kaprárina
"Vrelo odporúčam tým, ktorý preferujú rohlikáče"

Mali sme možnosť vyskusať tieto rohlíkové boilies a to hneď z každej príchute. Vrelo odporúčam tým, ktorý preferujú rohlikáče, alebo ich sem tam na skúšku vymenia za guľu. Najviac nám šlapala sladká kukurica, malina, cesnak a krab. Alebo sa kľudne rozhliadnite za dalšími produktami od AD Baits, za zmienku a vyskúšanie stoja aj umelé kukurice, ktoré su napustené esenciou.

Vladimír Hotový
feeder, kaprárina
"Na prvý pohľad som mal dobrý pocit z produktov"

S produktmi od firmy AD baits som sa stretol prvý krát na začiatku roku 2016. Rád chytávam kapry na feeder a rohlíkové boiles sa perfektne hodí na tento spôsob lovu. V ponuke sú rôzne príchute, plávajúca aj potápavá verzia, čo mi veľmi vyhovuje pri samotnom love. Variabilita, dá sa dobre reagovať na rôzne situácie pri vode. Na prvý pohľad som mal dobrý pocit z produktov, kde sú použité kvalitné esencie od firmy Black Label Baits, čo dáva istú záruku kvality. Rohlíkové boiles vydrží na háčiku v pokoji vyše hodiny, čo je dostatočná doba na lov aj opatrných kaprov. Na nastraženie som používal buď pripravenú šnúrku len navlečením do oblúčika háčika, alebo prevŕtaním guličky a nastraženie na vlas. Oba spôsoby fungovali spoľahlivo a nemal som problémy so strácaním rýb počas zdolávania. Taktiež sú veľkým pomocníkom už pripravené partiklové zmesi. Nie vždy je čas na prípravu a zdĺhavé varenie krmiva, a tieto produkty som privítal. Je možné ich použiť v pripravenej forme, alebo ich zvýrazniť esenciou alebo boostrami, záleží od situácie pri vode. Ryby bývajú náladové a je výhodné mať možnosť sa prispôsobiť. Za uplynulú sezónu sa podarilo nachytať množstvo kaprov, ale aj iné biele ryby. Najväčším úlovkom bol kapor okolo 6 kg, ktorého ulovil kamarát na samostatnú guľôčku príchute krab, bez akéhokoľvek kŕmenia asi 1 minútu po prvom nahodení. Prajem všetkým veľa úspechov pri vode a dané produkty môžem len odporúčať.