O firme

Sme Slovenská firma zaoberajúca sa výrobou a veľkoobchodným a maloobchodným predajom nástrah a návnad na lov kaprov a iných kaprovitých rýb metódami položená, feeder a plávaná. Na trhu pôsobíme od roku 2016, rybolovu sa však venujeme oveľa dlhšie.

Pri výrobe dbáme na výber kvalitných surovín a precíznom spracovaní.

Našim cieľom je vyrábať prvotriedne produkty pre všetkých rybárov ktorý sa venujú lovu kaprov či už veľmi rozšírenou technikou na položenú taktiež aj pre rybárov ktorý sa venujú napríklad pretekárskemu rybolovu. Veríme, že dokážeme byť spoľahlivým partnerom na dodávanie nástrah pre každého kto hľadá nový štýl už známych nástrah!

Každým rokom sa snažíme rozširovať náš sortiment o nové zaujímavé produkty alebo príchute už existujúcich produktov. V súčasnej dobe ponúkame 8 druhov tovarov v rôznych variantoch.

Medzi naše prvé produkty ktoré sme začali vyvíjať a testovať boli potápavé rohlíkové boilies z vysokou atraktivitou pre ryby. Táto nástraha je našou „vlajkovou loďou“ nakoľko je vyrábaná naozaj unikátne a špecificky v niekoľkých krokoch. Po potápavých sme začali vyrábať nemenej zaujímavú nástrahu a to plávajúce rohlíkové boilies s naozaj vysokou a dlhotrvajúcou plávajúcou schopnosťou o čom sa môžete aj osobne presvedčiť. Náš sortiment sme ďalej rozšírili aj o ostatné výborné produkty ako esencie, feeder kukuricu, feeder dumbels ktoré sa dajú perfektne kombinovať so zvyškom sortimentu.