Čo ponúkame

Pre obchodných partnerov

Ak premýšľate o spolupráci s nami ako veľkoobchodný partner (odberateľ) ponúkame Vám niekoľko výhod. Prvou z nich je doprava za zvýhodnené ceny pri určitých objednávkach alebo možnosť osobného odberu zdarma. Doprava je dnes veľmi dôležitá či už pre predajne ale aj koncových zákazníkov, aby bolo možné tovar dodať v čo najkratšom možnom čase.

Ďalšou veľkou výhodou ktorú vám ponúkame pri spolupráci s našou firmou sú profesionálne štúdiové fotografie našich produktov zdarma. Kvalitná fotografia je veľmi dôležitá pre každý e-shop a predaj produktu koncovému zákazníkovi. Tieto fotografie Vám vieme bezplatne dodať.

Výhodou pre začínajúcich ale aj stabilných obchodníkov je aj to že vybavujeme a expedujeme všetky objednávky bez cenového obmedzenia. Nepožadujeme teda žiadny minimálny odber tovaru.

Štvrtou výhodou a samozrejmosťou u nás je seriózny prístup ku každému odberateľovi. Ponúkame Vám spoľahlivú komunikáciu pri rôznych otázkach, taktiež aj promptné vybavovanie prípadných reklamácií či nezrovnalostí.

V prípade záujmu o veľkoobchodné cenníky, podmienky a bližšie informácie nás kontaktujte.

Pre testerov

Chcete sa stať našim spolupracovníkom? Radi trávite čas pri vode, venujete sa lovu kaprov a ostatných kaprovitých rýb a radi skúšate nové veci? Ak máte záujem stať sa našim spolupracovníkom, prípadne testerom je tu možnosť! Ponúkame Vám v prípade spokojnosti dlhodobú spoluprácu, možnosť dostať sa k novinkám našej firmy medzi prvými na trhu, tak isto aj ostatné zaujímavé podmienky. Ak by ste sa chceli stať našim spolupracovníkom alebo chcete viac informácií kontaktujte nás na info@adbaits.sk alebo cez kontaktný formulár na našej stránke.

Pre koncových zákazníkov

Každému rybárovi a zákazníkovi ponúkame kvalitný sortiment výrobkov pre rôzne techniky lovu kaprovitých druhov rýb na ktorý sa budete môcť pri vode spoľahnúť. Ponúkame vám záruku toho že v každom balení našich produktov nájdete minimálne také množstvo návnady aké sa uvádza na etikete – vyskúšajte nás! Tiež poradenstvo ohľadom produktov a sortimentu. Na našich sociálnych sieťach máte možnosť sa zapájať do rôznych súťaží kde môžete vyhrať zaujímavé ceny.

Každému z vás prajeme veľa úspechov v rybárskom aj osobnom živote. Tím AD Baits