Čo ponúkame


Pre obchodných partnerov

Ak premýšľate o spolupráci s nami ako veľkoobchodný partner (odberateľ) ponúkame Vám niekoľko výhod. Doprava zadarmo pri splnených podmienkach ktoré Vám poskytneme cez e-mail. Doprava je dnes veľmi dôležitá či už pre predajne ale aj koncových zákazníkov, aby bolo možné tovar dodať v čo najkratšom možnom čase.

    Zaradenie predajne na našu web stránku medzi našich predajcov aby sa aj týmto spôsobom mohla Vaša predajňa zviditeľniť.

Ďalšou veľkou výhodou ktorú Vám ponúkame pri spolupráci s našou firmou sú profesionálne štúdiové fotografie našich produktov taktiež zdarma. Kvalitná fotografia je veľmi dôležitá pre každý e-shop a predaj produktu koncovému zákazníkovi. Tieto fotografie Vám vieme bezplatne dodať.

Štvrtou výhodou a samozrejmosťou u nás je seriózny prístup ku každému odberateľovi. Ponúkame Vám spoľahlivú komunikáciu pri rôznych otázkach, taktiež aj promptné vybavovanie prípadných reklamácií či nezrovnalostí.

Pre testerov

Chcete sa stať našim spolupracovníkom? Radi trávite čas pri vode, venujete sa lovu kaprov a ostatných kaprovitých rýb a radi skúšate nové veci? Ak máte záujem stať sa našim spolupracovníkom, prípadne testerom je tu možnosť! Ponúkame Vám v prípade spokojnosti dlhodobú spoluprácu, možnosť dostať sa k novinkám našej firmy medzi prvými na trhu, tak isto aj ostatné zaujímavé podmienky. Ak by ste sa chceli stať našim spolupracovníkom kontaktujte nás na info@adbaits.sk alebo cez kontaktný formulár na našej stránke.

Pre koncových zákazníkov

Každému rybárovi a zákazníkovi ponúkame kvalitný sortiment výrobkov pre rôzne techniky lovu kaprovitých druhov rýb na ktorí sa budete môcť pri vode spoľahnúť. Ponúkame Vám záruku toho že v každom balení našich produktov nájdete minimálne také množstvo návnady aké sa uvádza na etikete, vyskúšajte nás! Takisto poradenstvo ohľadom produktov a sortimentu. Tiež máte možnosť sa zapájať do rôznych súťaží na sociálnych sieťach kde môžete vyhrať zaujímavé ceny.


Každému z vás prajeme veľa úspechov v rybárskom aj osobnom živote.
Tím AD Baits